Projekty wnętrz 360 stopni – wizualizacje panoramiczne

Jak zobaczyć przyszłość? Nowe możliwości: projekty wnętrz i wizualizacje 360 stopni

OptionSTUDIO Architekt wnętrz - projekty wnętrz - wizualizacje 360


Nie jest pro­sto wyobrazić sobie wnętrze, któ­rego nigdy się nie widziało. To coś, na co mamy już rozwiązanie. Architekci dysponują narzędziami, dzięki którym powstają coraz lepiej zwizualizowane projekty wnętrz.


Rysunki techniczne, plany elektryczne, aranżacje… Wszystkie te elementy są swego rodzaju mapą, która prowadzi do zamierzonego efektu. Jednak to, co najbardziej interesuje przyszłych domowników w procesie projektowym – to najczęściej wizualizacje 3D. Nie dziwi nas to zupełnie i dokładamy starań, aby możliwie najlepiej przedstawiać zamierzone efekty.

Nie mówimy: proszę sobie wyobrazić… Po prostu to pokazujemy.

Wymarzone wnętrza to coś, czego nie pokaże nawet najlepszy schemat. Sprawiamy, byś mógł je zobaczyć na długo przed tym, zanim powstaną.

Teraz możesz zamówić u nas wizualizację 3D w postaci panoramy 360 do projektu wnętrz. Jest to jeszcze dokładniejsza forma przedstawienia aranżacji pomieszczenia – daje możliwość wirtualnego rozejrzenia się we wszystkich kierunkach. Efektem tego możesz lepiej poczuć przestrzeń i proporcje projektowanego wnętrza.

Czym różni się wizualizacja 3D od panoramy 360?

Oglądasz wybrane pomieszczenie tak, jakbyś rozglądał się po nim!

Zobaczysz nie tylko kadry, które chce pokazać Ci projektant. Dla niego może być ważne ujęcie, na którym widać łóżko z wezgłowiem lub zabudowę szafy. Jeżeli dla Ciebie równie istotna jest ściana z drzwiami, ale też zabudowa parapetu i kącik zieleni – po prostu je zobacz.

Jak korzystać z wizualizacji panoramicznych? Wystarczy przeglądarka internetowa

Dostajesz dostęp do pliku za pomocą serwisu, na którym udostępniamy wizualizację. To wszystko, nie potrzebujesz nic więcej.

Kiedy zdecydować się na taką formę wizualizacji projektu wnętrz?

Jest to świetny pomysł, jeżeli nie masz pewności, czy zwykłe wizualizacje 3D zaspokoją Twoją potrzebę zobaczenia całości wnętrza. To też niecodzienna propozycja, aby doświadczyć nowych możliwości rzeczywistości wirtualnej. Dzięki nowym technologiom nawet skomplikowane projekty wnętrz są przedstawiane w prosty sposób.

Nasze wybrane wizualizacje panoramiczne możesz obejrzeć tutaj.

Chcesz zmienić punkt widzenia projektu na jeszcze bardziej trójwymiarowy? – zapytaj nas o szczegóły.

Podobał ci się ten wpis? Udostępnij go innym – zajmie to tylko chwilę: