Grupa projektowa OptionSTUDIO jest zespołem architektów, których połączyła wspólna pasja jaką jest nowoczesna architektura. Na co dzień wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, zdobyte w różnych pracowniach projektowych, aby stworzyć projekty nowoczesne, funkcjonalne, a jednocześnie indywidualne i wysokiej jakości.


„Dom to nie tylko cztery ściany i dach”


JUSTYNA

Projektant wnętrz. Architekt.

W firmie stawiam na rozwój – chętnie uczestniczę w imprezach branżowych, odwiedzam targi wnętrzarskie i śledzę najnowsze trendy. We wnętrzach dbam o funkcjonalność i wygodę mieszkańców tak aranżując przestrzeń, by chętnie do niej wracali.

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zadzwoń: +48 887-227-440

KRZYSZTOF

Architekt. Projektant wnętrz. Grafik 3D.

Minimalista z sentymentem do łączenia ‚starego’ z ‚nowym’. Perfekcjonista. Podczas procesu projektowego niczego nie narzucam. Proponuję, omawiam, sugeruję.

Chcesz ze mną porozmawiać?

Zadzwoń: +48 887-227-400

Projektujemy wnętrza mieszkalne, dopasowane do potrzeb współczesnego inwestora. Zajmujemy się także projektowaniem wnętrz biurowych i komercyjnych. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Nasze prace można obejrzeć w zakładce projekty.

Architekci wnętrz - projektowanie wnętrz w Łodzi, Warszawie, Łowiczu i Skierniewicach realizują polscy projektanci z doświadczeniem, których portfolio wypełniają kompleksowe projekty wnętrz mieszkań i domów nowoczesnych, w stylu minimalistycznym, loftowym czy industrialnym.