Odbiór mieszkania od dewelopera – co musisz wiedzieć?

Czy zadbałeś już o to, aby sprawnie przeprowadzić odbiór mieszkania od dewelopera?

OptionSTUDIO Architekt wnętrz - odbiór mieszkania od dewelopera - rozmowa

Kupiłeś nieruchomość i chcesz pomyślnie przejść przez odbiór techniczny mieszkania lub domu? Chcesz być spokojny, że nie pominąłeś żadnej istotnej usterki, ale nie czujesz się na siłach by w sposób kompetentny wszystko sprawdzić? Czy wiesz już jak powinien wyglądać odbiór mieszkania od dewelopera by móc spokojnie cieszyć się z inwestycji?


Najtrudniejszy zakup nieruchomości to zakup własnego domu.
Z tą inwestycją wiąże się niewiarygodnie dużo emocji!


Wybór tego jedynego miejsca do mieszkania nie należy do łatwych. Tym bardziej w przypadku zakupu od dewelopera, gdy nie mamy możliwości obejrzeć realnego lokalu.

Zakup mieszkania jest jedną z ważniejszych decyzji jakie podejmujemy. Dokonywany jest najczęściej na podstawie planów i informacji techniczno-materiałowych. Zazwyczaj łączy się z wydaniem sporej części budżetu. Często decyzja ta podejmowana jest po raz pierwszy w życiu i bez fachowej wiedzy. Masz niewielkie doświadczenie w tym temacie, a z pewnymi pojęciami spotykasz się po raz pierwszy – między innymi z bardzo ważną rzeczą jaką jest odbiór mieszkania od dewelopera.

Czy wiesz co zrobić, by przebiegał sprawnie i bezproblemowo?

Czytaj dalej

Architekt wnętrz – porozmawiaj z nami o swoim nowym domu

HomeDesign - architekt wnętrz w Łodzi w Atlas Arenie

Architekt wnętrz w Łodzi – Atlas Arena marzec 2019

Serdecznie zapraszamy na kolejną wiosenną edycję targów w Atlas Arenie!

Zastanawiasz się, jak urządzić mieszkanie? Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu?

Daj się zaprosić na chwilę rozmowy. Dobre zaplanowanie remontu zapewnia satysfakcję z efektu, a także oszczędza czas i pieniądze. Odwiedź nas w dniach 2-3. marca na stoisku i opowiedz o swoim pomyśle na nowe mieszkanie!

Oferta nieruchomości i przegląd lokalnego rynku, deweloperzy i inwestycje w Łodzi, sklepy z wyposażeniem wnętrz, architekci i projektanci wnętrz, wykonawcy – wszyscy w jednym miejscu!

Zapraszamy!

Targi Home Design - targi nieruchomości w Łodzi - architekt wnętrz

Architekt wnętrz w łódzkiej Atlas Arenie

Architekt wnętrz w łódzkiej Atlas Arenie

Home Design projektowanie wnętrz

Planujesz zakup mieszkania lub remont w tym roku? A może chcesz, by Twoje mieszkanie zaprojektował architekt wnętrz?

Już w weekend 21-22. kwietnia 2018 w Łodzi możesz spotkać się i porozmawiać z wieloma profesjonalistami. To także świetna okazja by porównać ofertę deweloperów lub zasięgnąć porad wykonawców. Nie trać czasu na szukanie – wszystko możesz znaleźć w jednym miejscu – w Atlas Arenie.

Chcesz znaleźć projektanta? Spędź na szukaniu mniej czasu i otrzymaj więcej korzyści!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić na kolejną edycję imprezy branży budowlanej. Przyjdź i porozmawiaj z nami o swoim mieszkaniu lub domu.  Skorzystaj z oferty tylko dla odwiedzających i otrzymaj dodatkowe korzyści.

Pobierz bezpłatny e-bilet! Możesz go pobrać na stronie TargiHomeDesign.pl

Serdecznie zapraszamy!

Łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz

aranżacja wnętrz - Targi Nieruchomości w Łodzi

Aranżacja wnętrz – Łódzkie Targi Nieruchomości

Dziękujemy za spotkanie na kolejnej edycji Łódzkich Targów Nieruchomości.

17-18 września 2016 mieliśmy okazję spotkać się oraz zaprezentować nasze prace. Pośród stoisk deweloperów oraz producentów wyposażenia mieliśmy okazję porozmawiać o inwestycjach, materiałach wykończeniowych czy wyposażeniu.

Przedstawiane nam były inwestycje w Łodzi i okolicach. Mogliśmy na bieżąco omówić pomysły na wnętrza i rozwiązania dla domu, zmierzyć się z wyzwaniami stawianymi przez małe i duże przestrzenie oraz przekazać swój punkt widzenia. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje zapoczątkują zmiany przestrzeni w dobrym kierunku.

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do współpracy!