3 błędy w aranżacji łazienki i jak ich uniknąć

Zastanawiasz się jak dobrze rozplanować łazienkę? Poznaj częste błędy w aranżacji łazienki i wskazówki jak ich uniknąć

Architekt wnętrz - Zapytaj projektanta: jak urządzić łazienkę - błędy w aranżacji i wskazówki

Z błędami spotykamy się tak często, że do niektórych zdążyliśmy już przywyknąć. Niestety funkcjonalne błędy w aranżacji łazienki utrudniają korzystanie z wnętrza, w wyniku czego staje się ono mało komfortowe. A dosyć łatwo się pomylić, jeżeli urządzamy się pierwszy raz w życiu. Z tego względu omawiamy trzy z największych, a zarazem najczęstszych błędów w aranżacji łazienki oraz przedstawiamy wskazówki – jak ją urządzić by była wygodna.

Sprawdź, czego nie powinieneś robić podczas planowania łazienki


#ZapytajProjektanta to nasz nowy cykl aranżacyjnych wskazówek, ale i okazja do rozmowy, byś czuł wsparcie podczas urządzania wnętrz i planowania remontu. Dowiesz się z niego nie tylko o błędach, ale także o tym jak ich uniknąć. Rozmawiamy o możliwościach aranżacyjnych i opcjach urządzenia (nawet trudnych) wnętrz na fanpage OptionSTUDIO.


Czytaj dalej

Projekty wnętrz 360 stopni – wizualizacje panoramiczne

Jak zobaczyć przyszłość? Nowe możliwości: projekty wnętrz i wizualizacje 360 stopni

OptionSTUDIO Architekt wnętrz - projekty wnętrz - wizualizacje 360


Nie jest pro­sto wyobrazić sobie wnętrze, któ­rego nigdy się nie widziało. To coś, na co mamy już rozwiązanie. Architekci dysponują narzędziami, dzięki którym powstają coraz lepiej zwizualizowane projekty wnętrz.


Rysunki techniczne, plany elektryczne, aranżacje… Wszystkie te elementy są swego rodzaju mapą, która prowadzi do zamierzonego efektu. Jednak to, co najbardziej interesuje przyszłych domowników w procesie projektowym – to najczęściej wizualizacje 3D. Nie dziwi nas to zupełnie i dokładamy starań, aby możliwie najlepiej przedstawiać zamierzone efekty.

Nie mówimy: proszę sobie wyobrazić… Po prostu to pokazujemy.

Czytaj dalej

Odbiór mieszkania od dewelopera – co musisz wiedzieć?

Czy zadbałeś już o to, aby sprawnie przeprowadzić odbiór mieszkania od dewelopera?

OptionSTUDIO Architekt wnętrz - odbiór mieszkania od dewelopera - rozmowa

Kupiłeś nieruchomość i chcesz pomyślnie przejść przez odbiór techniczny mieszkania lub domu? Chcesz być spokojny, że nie pominąłeś żadnej istotnej usterki, ale nie czujesz się na siłach by w sposób kompetentny wszystko sprawdzić? Czy wiesz już jak powinien wyglądać odbiór mieszkania od dewelopera by móc spokojnie cieszyć się z inwestycji?


Najtrudniejszy zakup nieruchomości to zakup własnego domu.
Z tą inwestycją wiąże się niewiarygodnie dużo emocji!


Wybór tego jedynego miejsca do mieszkania nie należy do łatwych. Tym bardziej w przypadku zakupu od dewelopera, gdy nie mamy możliwości obejrzeć realnego lokalu.

Zakup mieszkania jest jedną z ważniejszych decyzji jakie podejmujemy. Dokonywany jest najczęściej na podstawie planów i informacji techniczno-materiałowych. Zazwyczaj łączy się z wydaniem sporej części budżetu. Często decyzja ta podejmowana jest po raz pierwszy w życiu i bez fachowej wiedzy. Masz niewielkie doświadczenie w tym temacie, a z pewnymi pojęciami spotykasz się po raz pierwszy – między innymi z bardzo ważną rzeczą jaką jest odbiór mieszkania od dewelopera.

Czy wiesz co zrobić, by przebiegał sprawnie i bezproblemowo?

Czytaj dalej

Architekt wnętrz – porozmawiaj z nami o swoim nowym domu

HomeDesign - architekt wnętrz w Łodzi w Atlas Arenie

Architekt wnętrz w Łodzi – Atlas Arena marzec 2019

Serdecznie zapraszamy na kolejną wiosenną edycję targów w Atlas Arenie!

Zastanawiasz się, jak urządzić mieszkanie? Planujesz zakup mieszkania lub budowę domu?

Daj się zaprosić na chwilę rozmowy. Dobre zaplanowanie remontu zapewnia satysfakcję z efektu, a także oszczędza czas i pieniądze. Odwiedź nas w dniach 2-3. marca na stoisku i opowiedz o swoim pomyśle na nowe mieszkanie!

Oferta nieruchomości i przegląd lokalnego rynku, deweloperzy i inwestycje w Łodzi, sklepy z wyposażeniem wnętrz, architekci i projektanci wnętrz, wykonawcy – wszyscy w jednym miejscu!

Zapraszamy!

Targi Home Design - targi nieruchomości w Łodzi - architekt wnętrz

Architekt wnętrz w łódzkiej Atlas Arenie

Architekt wnętrz w łódzkiej Atlas Arenie

Home Design projektowanie wnętrz

Planujesz zakup mieszkania lub remont w tym roku? A może chcesz, by Twoje mieszkanie zaprojektował architekt wnętrz?

Już w weekend 21-22. kwietnia 2018 w Łodzi możesz spotkać się i porozmawiać z wieloma profesjonalistami. To także świetna okazja by porównać ofertę deweloperów lub zasięgnąć porad wykonawców. Nie trać czasu na szukanie – wszystko możesz znaleźć w jednym miejscu – w Atlas Arenie.

Chcesz znaleźć projektanta? Spędź na szukaniu mniej czasu i otrzymaj więcej korzyści!

Jest nam niezmiernie miło zaprosić na kolejną edycję imprezy branży budowlanej. Przyjdź i porozmawiaj z nami o swoim mieszkaniu lub domu.  Skorzystaj z oferty tylko dla odwiedzających i otrzymaj dodatkowe korzyści.

Pobierz bezpłatny e-bilet! Możesz go pobrać na stronie TargiHomeDesign.pl

Serdecznie zapraszamy!

Łódzkie Targi Nieruchomości i Wyposażenia Wnętrz

aranżacja wnętrz - Targi Nieruchomości w Łodzi

Aranżacja wnętrz – Łódzkie Targi Nieruchomości

Dziękujemy za spotkanie na kolejnej edycji Łódzkich Targów Nieruchomości.

17-18 września 2016 mieliśmy okazję spotkać się oraz zaprezentować nasze prace. Pośród stoisk deweloperów oraz producentów wyposażenia mieliśmy okazję porozmawiać o inwestycjach, materiałach wykończeniowych czy wyposażeniu.

Przedstawiane nam były inwestycje w Łodzi i okolicach. Mogliśmy na bieżąco omówić pomysły na wnętrza i rozwiązania dla domu, zmierzyć się z wyzwaniami stawianymi przez małe i duże przestrzenie oraz przekazać swój punkt widzenia. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje zapoczątkują zmiany przestrzeni w dobrym kierunku.

Dziękujemy za poświęcony czas i zapraszamy do współpracy!